Holistiline regressiooniteraapia

Holistiline regressiooniteraapia näeb inimest kui tervikut –  inimese mõtted, tunded, keha ja vaim on ühendatud ja kõik need osad mõjutavad üksteist. Kui mõni osa ei toimi, siis on inimese kui terviku tasakaal häiritud.

Kõik meie elus peegeldab meie sisemaailma. Sisemaailm on justkui aed, kus on vaja ikka aegajalt toimetada.  Nii nagu aias on vaja aegajalt osa taimi ümber istutada ja peenraid umbrohust puhastada, nii on ka sisemaailmas uskumusi ja mõtteid mida on vaja regulaarselt välja tõmmata või asendada. Holistiline regressiooniteraapia teeb selle võimalikuks.

Energia liigub alati sinna, kus on meie tähelepanu. Kui tähelepanu on enamasti negatiivsel, anname sellele rohkem energiat ja kogeme elu ülekohtuse ja vaevarikkana. Elu on pidevas muutumises ja meie ise enda tegude ja mõtetega saame olla oma elu kaasloojad. Saagu sinu sisemaailmast imeline võluaed koos kaunite mõtete ja tunnetega:)

Holistiline teraapia koosneb vestlusest ja rännakust. Vestluse ajal räägime olulistest teemadest, nagu sinu mõttekeha, tundekeha, vaimukeha, seksuaalsus, lapsepõlv jne. Holistilise neliku ajal räägime alati läbi ka eelmise seansi ajal kogetud tunded, sümbolid ja sündmused.

Rännak toimub meditatiivses seisundis, pikali teki all lamades.  Meditatiivses seisundis on sul võimalik terapeudi kaasabil teha muudatusi oma alateadlikes mõttemustrites ja uskumustes kuna aju töötab sel ajal teistmoodi. Selles seisundis on võimalik oma sisemaailmas rännata ajas ja ruumis, minna tagasi sündmuste juurde, kus probleemid on alguse saanud ja vabastada emotsionaalseid blokeeringuid.

Holistilise teraapiaga on võimalik abi saada suhteprobleemide, kriisiolukordade, traumade ja foobiate puhul. Leevendada on võimalik ka kehalisi kaebusi, nagu meditsiinile allumatuid kroonilisi valusid, pingeid ja seksuaalprobleeme. Teraapiasse võid tulla ka siis, kui oled kaotanud elurõõmu, kui otsid enda elu mõtet või sügavamat eesmärki, kui sa soovid saada paremat kontakti enda sisemise tarkuse, potentsiaali, võimete ja võimalustega. Õnn ja rahulolu algavad oma sisemaailma teadvustamisest ja ümberkujundamisest.

Holistiline nelik on teraapiaprotsessi alguspunkt, kus teemad ja tunded hakkavad lahti kooruma. Kui neliku lõppedes tekib arusaamine, et sul on veel olulisi teemasid, mida peaks uurima siis on alati võimalik tulla lisaseanssidele. Lisaseansid toimuvad sinu enda valitud aegadel ja ei pea toimuma lähestikku.

Kui sa tunned, et seansid kahe nädala jooksul on sinu jaoks liiga intensiivne, siis on võimalik teha seansse kord nädalas, et jõuaksid kogemused ja teadmised integreerida.

Kui sa oled kunagi varem neliku  juba läbi teinud  siis on võimalik tulla üksikutele seanssidele, et enda sisemaailmas uuesti korda luua.

Palun kirjuta mulle kert@hingamistuba.ee. Seansi pikkus on 3 -3,5 tundi