Vabastava hingamise töötuba “Armastus ja sõltuvussuhted”

Juhendab Kert Grünberg

Sõltuvussuhe on nähtus, mille võrku on kerge kukkuda. Eriti siis kui oled lapsepõlves jäänud ilma hoolivast tähelepanust. Kui sa oled elanud koos sõltlasest vanemaga( alkohol, töö jne), kui keegi pereliige oli vaimselt või füüsiliselt haige, vägivaldne ja ettearvamatu käitumisega.

Sa armud inimestesse, kes ei oska sulle anda seda, mida sa igatsed kõige enam.

Võib olla, et sa ei kogenud lapsepõlves vanemate hoolivat tähelepanu, sa said tähelepanu ainult siis kui olid haige, probleemidest ja tunnetest omavahel ei räägitud või sa olid palju üksinda kodus.

Kui sa oled sattunud sõltuvussuhtesse, siis on see märk, et pead suhet või partnerit iseendast olulisemaks. Sõltuvussuhte alguses tunnevad inimesed üksteise suhtes sageli tugevat tõmmet, kuid mida kauem suhe kestab, seda suuremat kannatust see põhjustab. Üks tahab eralduda ja teine klammerdub.

Loe nende mustrite kohta minu artiklit:http://www.hingamistuba.ee/uudised/artikkel-kirglik-suhtetants-lahedusest-soltuva-ja-hoiduva-vahel/

See kursus on sinu jaoks, kui sa soovid õppida:

Kuidas leida tee oma südamesse ja olla enda suhtes hooliv?

Kuidas seada ja ära tunda enda piire?

Kuidas lõpetada enda ja teise süüdistamine?

Milliste sammudega ma alustan, et vabaneda sõltuvusest?

Sa oled sattunud sõltuvussuhtesse kui:

Sind tõmbavad keerulised ja kättesaamatud inimesed.

Sa koged, et mida rohkem sa kannatad, seda rohkem sa armastad

Sa oled juba kaua ja tulutult oodanud, et sinu partner muutuks nt loobuks alkoholist, ringi tõmbamisest või mõnest teisest sõltuvusest

Sa oskad anda rohkem kui vastu võtta ja ei pea enda vajadusi  oluliseks

Sa ignoreerid fakte, et partner ei soovi olla sinuga lähedasem

Sa kardad üksindust rohkem, kui vägivalda ja alandust

Sa usud, et sinu partner on tugevam ja targem inimene kui sina

Või hoopis: Sinu jaoks on töö, hobid tähtsamad kui lähisuhted ning liigne lähedus hirmutab sind

Töötoas uurime sügavuti erinevaid suhtesõltuvuse mustreid ja nende seost lapsepõlvega. Teeme praktilisi harjutusi iseseisvalt, paarides ja grupis. Igal päeval toimub erinev hingamispraktika, laupäeva teeme vabastava hingamise seansi paarides.

Koht: Töötuba toimub hubases Pesa koolitusruumides, Pärnu mnt viadukti kõrval paekivist maja, Pärnu mnt 102, korpus B, esimene korrus.

R. 7. juuni 18.00 – 21.00

L. 8. juuni 10.30 – 20.30

P. 9. juuni 10.30 – 17.30

Lõunapaus kl 13.00- 14.00

Registreerimine: Sinu koha kindlustab registreerimistasu koos emailiga. kert@hingamistuba.ee või kert.grynberg@gmail.com

Palun kanna registreerimistasu 50 eur Hingamistuba OÜ   EE 15 2200 2210 4896 1113.

Hind: Soodushind 140 eur kuni 31. mai 2019.  Alates 1. juuni on tasu 160 eur.  Registreerudes 7. juunil on tasu 170 eur.

Hind sisaldab registreerimistasu. Registreerimistasu on tagastamatu.

Loobudes koolitusest 7. juunil, on koolituse tasu tagastamatu.

Koolitaja Kert Grünberg: Seda töötuba on inspireerinud minu isiklikud kogemused, töö endaga, minu kliendid, Anne Wilson Schaef, Pia Mellody, Robin Norwoodi, Tommy Hellsteni raamatud kaassõltuvusest ja sõltuvusuhetest ning erinevad selle teemaga seotud töötoad. Juhatan kaassõltuvuse gruppe, viimane lõpetas 2018 kevadel. Töötan igapäevaselt holistilise regressiooni terapeudina ja TRE ning vabastava hingamise õpetajana. Lisainformatsioon koolitaja kohta: www.hingamistuba.ee

Write a comment

You need to login to post comments!