Hingamisõhtu koos metafoorkaartidega ” Uue aasta visioonid”

Ootan sind uue aasta algul armsas Pesa saalis vabastava hingamise õhtule. Sel korral võtame kasutusele metafoorkaardid, mille pildid aitavad sul mõista olemasolevat ja luua enda ellu seda mida sa tahad ja vajad. Õhtu esimeses osas mõtestame kaartide abil lahti praeguse hetke ja seame paika sihid algavaks aastaks.

NB! Metafoorkaardid ei ole TARO kaardid! Metafoorkaardid kõnelevad sümboolsete piltide ja tunnete keeles ja sina ise annad enda piltidele tähenduse.

Õhtu teises osas hingame. Vabastav hingamine on meditatiivne hingamispraktika, mille abil sa saad jõustada enda uue aasta soove ja visioone. Samas on hingamine sügavuti lõdvestav ja tõstab sinu üldist energia taset. Vabastav hingamine sobib kõigile inimestele. Sa tunned end pärast puhanuna ja rahulikumana. Vabastav hingamine teeb hinge kergeks!

Kohapeal on olemas mugavad matid ja tekid. Võid võimaluse korral võtta kaasa magamiskoti, siis on mõnusam hingata???? Grupi suurus on 8 inimest.

Registreerimine: kert@hingamistuba.ee

Kus: Pesa saal, Pärnu mnt 102, B korpus. I korrus. Parkimine on maja ümber tasuta.

Millal: 3. jaanuar kell 18.00 – 21.00. Palun tule kohale alates 17.45, et saaksime alustada täpselt. Pärnu mnt sillal on õhtuti ummikud. Palun varu piisavalt aega, et jõuaksid kohale 15 minutit varem.

Tasu: Tasu 20 eur,  koos sõbraga tulles 18 eur

Sinu koha kinnitab ülekanne  10 eur a/a EE15 2200 2210 4896 1113,  Hingamistuba OÜ

Ülejäänu palun tasu kohapeal sulas.

Armastusega, Kert Grünberg

www.hingamistuba.ee

Write a comment

You need to login to post comments!