Holistilise teraapia seansid

Holistiline teraapia näeb inimest kui tervikut –  inimese mõtted, tunded, keha ja vaim on ühendatud ja kõik need osad mõjutavad üksteist. Kui mõni osa ei toimi, siis on inimese kui terviku tasakaal häiritud. Holistiline maailmapilt toetub kvantfüüsikale, mille järgi kõik elusorganismid ja elunähtused on omavahel ühendatud ühtse energiavälja kaudu.

Kõik, mis meie elus on, peegeldab meie sisemaailma. Iga inimene oma tunnete, mõtete, soovide ja tegutsemisega osaleb pidevalt maailmaloomise protsessides. Energia liigub alati sinna, kus on meie tähelepanu. Kui tähelepanu on enamasti negatiivsel, anname sellele rohkem energiat ja kogeme elu ülekohtuse ja vaevarikkana. Teise inimese süüdistamisest on vähe kasu, kui otsime sisemist rahu ja tasakaalu. Hoides tähelepanu on positiivsetel nähtustel ja tänulikkusel, oleme tervemad ja õnnelikumad. Elu on pidevas muutumises ja meie ise enda tegude ja mõtetega saame olla oma elu kaasloojad.

Holistiline teraapia koosneb vestlusest ja rännakust. Vestluse ajal räägime olulistest teemadest, nagu sinu mõttekeha, tundekeha, vaimukeha, seksuaalsus, lapsepõlv jne. Holistilise neliku ajal räägime alati läbi ka eelmise seansi ajal kogetud tunded, sümbolid ja sündmused. Rännak toimub meditatiivses seisundis, pikali teki all lamades.  Meditatiivses seisundis on sul võimalik terapeudi kaasabil teha muudatusi oma alateadlikes mõttemustrites ja uskumustes kuna aju töötab sel ajal teistmoodi. Selles seisundis on võimalik oma sisemaailmas rännata ajas ja ruumis, minna tagasi sündmuste juurde, kus probleemid on alguse saanud ja vabastada emotsionaalseid blokeeringuid.

Holistilise teraapiaga on võimalik abi saada suhteprobleemide, kriisiolukordade, traumade ja foobiate puhul. Leevendada on võimalik ka kehalisi kaebusi, nagu meditsiinile allumatuid kroonilisi valusid, pingeid ja seksuaalprobleeme. Teraapiasse võid tulla ka siis, kui oled kaotanud elurõõmu, kui otsid enda elu mõtet või sügavamat eesmärki, kui sa soovid saada paremat kontakti enda sisemise tarkuse, potentsiaali, võimete ja võimalustega. Õnn ja rahulolu algavad oma sisemaailma teadvustamisest ja ümberkujundamisest.

Holistiline nelik on ennast tundma õppimise teekonna alguspunkt. Nelik on hea, kui sul on endal selge eesmärk, mida sa soovid enda elus muuta.Kui seansside käigus tekib arusaamine, et on veel olulisi teemasid, mis mõjutavad sinu heaolu, siis on alati võimalik tulla lisaseanssidele. Lisaseansid toimuvad sinu enda valitud aegadel ja ei pea toimuma lähestikku.

Kui sa oled segaduses ja soovid enda elu valupunktidest, tunnetest ja olukorrast paremini aru saada, et ennast paremini mõista võivad seansid toimuda ka kord nädalas. Regulaarsus annab kõiges parema tulemuse!

Kui sa soovid tulla seansile, siis palun kirjuta mulle kert@hingamistuba.ee. Seansi pikkus on 3 -3,5 tundi

Write a comment

You need to login to post comments!