Töötuba : Lähedusest sõltuv ja hoiduv suhtesõltuvuse haardes

Enesearengu töötuba koos vabastava hingamisega.

Mis eristab tõelist armastust sõltuvusest? Mis on tegelik lähedus ja kuidas selleni jõuda?

Armastusesõltuvus on nähtus, mille võrku on kerge kukkuda. Eriti siis kui oled lapsepõlves elanud koos sõltlasest vanemaga( alkohol, töö jne), kui peres oli äärmine vaesus, kui vanemad olid ettearvamatu käitumisega, vaimselt haiged või vägivaldsed. Samuti kui sa tundsid, et sa olid palju vähem tähtis kui nende aeg, sest olid emotsionaalselt või füüsiliselt sageli üksi.

See kursus on sinu jaoks, kui:

Sa satud kogu aeg „ vale „ partneri otsa

Sa tunned, et mida rohkem sa kannatad, seda rohkem sa armastad

Sa liigud suhtest suhtesse ja ei leia seda „õiget“

Sa ei suuda lahti lasta kunagisest kallimast, kes tegi sulle haiget

Sa kardad üksindust rohkem kui vägivalda ja alandust

Sa tahad anda rohkem kui vastu võtta

Lähedusest hoiduv ja lähedusest sõltuv tunnevad suhte alguses üksteise suhtes tugevat tõmmet, kuid mida kauem suhe kestab, seda suuremat kannatust see põhjustab.

Loe nende mustrite kohta minu artiklit:http://www.hingamistuba.ee/uudised/artikkel-kirglik-suhtetants-lahedusest-soltuva-ja-hoiduva-vahel/

Kui sa oled sattunud sõltuvussuhtesse, siis on see märk, et pead suhet iseendast olulisemaks. Sinu kontakt enda sügavama olemusega, vajadustega on jäänud tahaplaanile. Kuidas leida tee enda südamesse, kuidas olla enda suhtes hooliv? Sinna suunda hakkamegi liikuma, uurime sügavuti erinevaid suhtesõltuvuse mustreid ja nende seost lapsepõlvega. Loome ühenduse sisemise lapsega, laseme tal ennast väljendada, õpime teda kuulama. Teeme praktilisi harjutusi iseseisvalt, paarides ja grupis. Laupäeva teises pooles teeme vabastava hingamise seansi paarides, pühapäeval jätkame praktikatega.

Koht: Töötuba toimub hubases Pesa koolitusruumides, Pärnu mnt viadukti kõrval paekivist maja, Pärnu mnt 102, korpus B, esimene korrus.

R. 21.september 18.00 – 21.00

L. 22.september 10.00 – 18.00

P. 23.september 10.00 – 18.00

Lõunapaus kl 13.00- 14.00

Registreerimine: Sinu koha kindlustab registreerimistasu koos emailiga. kert@hingamistuba.ee või kert.grynberg@gmail.com

Palun kanna registreerimistasu 40 eur Hingamistuba OÜ   EE 15 2200 2210 4896 1113.

Hind: Soodushind 120 eur kuni 12. september 2018.  Alates 13.september on tasu 140 eur.

Koos sõbra või partneriga on tasu 110 eur/ 130 eur

Hind sisaldab registreerimistasu.

Koolitaja Kert Grünberg: Seda töötuba on inspireerinud minu isiklikud kogemused, töö endaga, minu kliendid, Anne Wilson Schaef, Pia Mellody, Robin Norwoodi, Tommy Hellsteni raamatud kaassõltuvusest ja sõltuvusuhetest ning erinevad selle teemaga seotud töötoad. Juhatan kaassõltuvuse gruppe, viimane lõpetas 2018 kevadel. Töötan igapäevaselt holistilise regressiooni terapeudina ja TRE ning vabastava hingamise õpetajana.

Lisainformatsioon koolitaja kohta: www.hingamistuba.ee

Write a comment

You need to login to post comments!