TRE grupp uues saalis!!

Oled teretulnud TRE töötuppa , kui sa tunned et oled hädas unetuse, pideva pinges oleku, stressi, alaselja valude, menstruatsiooni valudega, kui sa koged tihti ärevust või sul on raske lõdvestuda ja nautida kehas olemist.

Alates uuest hooajast toimuvad TRE tunnid väga hubases Kundalini stuudio saalis, Magasini tänav 29A-9

kl. 18.30 – 20.00

Kuupäevad 2019:

13.09, 27.09

11.10, 25.10

8.11, 22.11

Grupp jätkab 2020 samas kohas.

Registreerimine: kert@hingamistuba.ee või kert.grynberg@gmail.com

Võta kaasa mugavad kihilised võimlemisriided, sokid. Uues treeningsaalis on olemas matid ja tekid.

Palun tule kohale 15 min varem, me alustame täpselt.

Tasumine:  15 eur kohapeal, sulas. Sooduskaardiga on tasu 12 eur kord.

Võimalus osta 4 korra kaart hinnaga 48 eur.  Kaart kehtib kolm kuud.

Kaart on mõtekas võtta, kui sa saad ja tahad käia järjestikku tundides.

Sooduskaardi eest saad tasuda ülekandega: Hingamistuba OÜ, EE15 2200 2210 4896 1113

Esimesel korral palun sul täita ankeedi, mille sisu on konfidentsiaalne aga mis on vajalik et saaksin sind paremini toetada selles protsessis.

Töötuba on praktilise suunitlusega, kus jagamine toimub kõige lõpus vabatahtlikkuse alusel. Isiklikke teemasid me grupis ei puuduta. Juhul kui sa soovid individuaalseanssi , siis kohtun sinuga Hingamistoas,  Luha 1-2.

Armastusega, Kert

TRE harjutused

TRE harjutused aitavad kehal vabastada elu jooksul kogunenud stressi ja emotsioone loomulikul teel. TRE harjutused on pärit tai chi, jooga ja bioenergeetika praktikatest. Harjutuste tsükli on koostanud David Bercelli. Praktika eesmärk on vabastada sügavaid emotsionaalseid pingeid ilma sõnalise sekkumiseta.  Pingeid vabanevad, kuna harjutused mõjutavad üheaegselt nii sinu siselihaseid kui aju seda osa kus asuvad valu, hirmu ja mineviku kogemused. Harjutused tekitavad kehas sisemise värina, mis on loomulik ja instinktiivne stressist vabanemise reaktsioon.

Vappumine

Kehal on olemas eneseregulatsioonivõime, mis aitab vabastada pingeid ise nt.  läbi värisemise ja rappumise. Rappumine, värisemine on pärit meie varasemast evolutsiooniperioodist, nt loomadel aitab see taastuda. Inimühiskonna arengu jooksul on keha keemilist tasakaalu säilitav vajalik instinkt – värisemine unustusse vajunud ja sellest on kujunenud pigem nõrkuse ja haavatavuse sümbol ( väriseb hirmust kui haavaleht).

Vabisemine ja värinad on keha loomulikud reaktsioonid stressi vabastamisel. Värin ja vappumine algab psoas lihases ja kõik teised lihased mis on seotud psoasiga saavad sügavalt lõdvestuda. Värinate tagajärjel adrenaliini tootmine neerupealsetes väheneb ja tõuseb serotoniini tase mistõttu suureneb heaolu ja sügava rahu tunne. Regulaarsel praktiseerimisel on TRE harjutustega võimalik vabastada ka väga ammu salvestunud pinged ja harjutuste mõjul tekkiv rahu ja tasakaal jäävad püsima.

Write a comment

You need to login to post comments!