Vabastava hingamise seansid

Vabastav hingamine on võimas vahend, millega  tõsta oma energiataset, vabastada kogunenud emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid  või minna läbi emotsionaalselt rasketest seisunditest. Vabastav hingamine pakub ka ühekordsel praktiseerimisel lõõgastust ja loob nii füüsilise kui ka hingelise rahulolu.  See on hingehoiu praktika, mida on hea teha kord nädalas või vähemalt kord kuus, et hoida enda stressitase madalal ja hing kergena.

Enne hingamisseanssi toimub alati vestlus, kasutan vestluse ajal küsimustikke, teraapilisi metafoorkaarte jt. meetodeid, et aidata sul jõuda lähemale vastustele enda sees.
Hingamisseanss ise kestab tund kuni poolteist, olenevalt sellest kui kaua läheb aega, et lõdvestuda. Pärast seanssi on seansist väljatulemiseks aega tund või 30 min. Selle aja jooksul toimub ka tagasiside, mis on eriti oluline nii  sulle endale kui ka terapeudile.

Seansile võta kaasa pastakas ja märkmik, et teha konsultatsiooni ajal enda jaoks märkmeid. Samuti on väga hea, kui kirjutad alati peale seanssi üles, mida kogesid ja mida avastasid enda jaoks hingamisseansiseansi ajal.

Kert Grünberg – Olen tegelenud vabastava hingamisega alates 2003 aastast. Lõpetasin Algallika protsessi ja hingamistöö koolituse 2007. Sellest ajast alates pakun vabastava hingamise individuaalseansse Hingamistoas. 2010 – 2014 korraldasin ja õpetasin rahvusvahelisel Inspiraktiva hingamisterapeutide koolitusel Tallinnas. Kuna hingamistöö on olnud minu kirg siis olen täiendanud end erinevate Eestit külastanud hingamisõpetajate nädalalõpu kursustel ja osalenud regulaarselt rahvusvahelistel hingamiskonverentsidel GIC. www.ibfgic.com

Write a comment

You need to login to post comments!