Me kõik vajame heakskiitu ja tunnustust, et kasvada ennast väärtustavaks inimeseks. Positiivne tagasiside on minapildi arengus oluline osa. Kuid millal muutub heakskiidu otsimine probleemiks?

Kas sa võtad enda jaoks aega, et puhata või oled tööloom? Millele sa ei julge öelda EI? Kus jookseb sinu viimane piir? Kui teadlik sa oled sellest mis on sulle oluline? Kas sa tead, mida sa vajad või ootad tööl ja kodus? Oled sa valmis ennast väljendama või teed kohusetundlikult seda mida sinult toodatakse? Mis siis saab, kui tema ei kuula ja “teab mis on õige ja hea”.

Oodatud on kõik, kes on märganud endas kaassõltuvusele omaseid käitumisjooni ning soovivad rohkem selgusele jõuda. Olen valinud välja neli käitumismustrit, mis tekitavad ärevust ja ei lase kaassõltuvusest terveneda. Igal kohtumisel jagame grupis ja paarides oma mõtteid, taipamisi ning kogemusi. Jagan näpuotsaga teooriat, teeme harjutusi ja otsime lahendusi. Osalejad saavad pärast kohtumist lühikokkuvõtte meilile antud teema kohta. Lisaks õpetan kasulikke hingamisharjutusi, mis aitavad vähendada ärevust.

T 19.03. kl 18 Perfektsionism, liigne nõudlikkus enda või teise suhtes

T 16.04. kl 18 Sõltuvus teiste heakskiidust, piiride puudumine, hirm konflikti ees

N 16.05. kl 18 Eitamine, vähendamine, ratsionaliseerimine

N 13.06. kl 18 Soov kontrollida ja muuta asju, mis ei allu sinu kontrollile

Kohtume zoomis kl 18 – 20.00. Ühe kohtumise tasu on 25 eur.

Osalemiseks tee ülekanne Hingamistuba OÜ EE15 2200 2210 4896 1113 ja saada mulle kert@hingamistuba.ee oma osalemise soov. Kui osalustasu on laekunud, saadan sulle zoomikutse meilile.