Miks on ohtlik olla liiga hea? Meeldida tahtja oskab hästi kuulata ja on empaatiline. Ta hoidub konfliktidest ja on alati olemas kui sul on vaja. Tema suurim tugevus on kohusetundlikkus ja meeldiv iseloom. 

Meeldida tahtja ise tunneb ennast sageli stressis ja läbipõlemise äärel. Ta igatseb puhkust kuid aega ei ole. Tal on raske öelda EI, sest teistele pettumuse väljendamine on ebameeldiv. Ta kogeb, et teised kasutavad teda ära. Ta ei tea, kes ta on või mida ta täpselt tahab.

See kursus sobib sulle:

  • Kui sa usud, et meeldiv olemine kaitseb sind halva kohtlemise eest
  • Kui sa usud, et sina pead teiste tuju heaks tegema ja negatiivseid tundeid ei ole mõtet väljendada
  • Kui sa oled elus otsutanud kohaneda asjadega mis sulle üldse ei sobi
  • Kui teiste inimeste arvamus ei lase sul teha vajalikke otsuseid
  • Kui sul on sundmõtted seoses teiste inimestega ja sa usud et nende probleemid on sinu lahendada

Meeldida tahtja muster saab alguse lapsepõlvest ja on üks peamisi kaassõltuvuse tunnusjooni. Meeldida tahtja usub, et ta lihtsalt on selline kena inimene ning ohverdab oma tervise teiste elu korda tegemise nimel. Meeldida tahtjal on vaja õppida, et kenad inimesed tohivad öelda EI ja seada oma vajadused esikohale.

Mis hakkab toimuma? Seekordsel koolitusel tegeleme peamiselt meeldida tahtja mõttemustrite ja uskumustega. Koolitusel on sul võimalus jagada oma kogemusi ning arutada olulisi küsimusi paarides ja grupis. Annan teile lisaks individuaalseid ja paaristöö harjutusi. Mõlemal päeval toimuvad hingamise ja meditatsioonipraktikad. Pühapäeval toimub vabastav hingamine paarides ehk osalised on kordamööda üksteise toetajad. Varasem kogemus ei ole vajalik. Vabastav hingamine aitab sul kohtuda oma tunnete ja kehaga ning lahti lasta sisemistest takistustest. Loe lisaks vabastava hingamise kohta: https://www.hingamistuba.ee/teenused/

Vabastav hingamine teeb hinge kergeks!

2.märts – 3.märts 2024

L 2.03. kl 17.00  – 20.00

P 3.03. kl 10.00 – 16.00

Tallinn, Pesa saalis, Pärnu mnt 102 ( www.pesake.ee), B korpus, I korrus

Registreerimine: kert@hingamistuba.ee

Registreerimistasu: 60 eur, Hingamistuba OÜ, a/a EE15 2200 2210 4896 1113

Kursusest loobumise puhul ei kuulu registreerimistasu tagastamisele.

Soodushind: 120 eur kuni 9.veebruar 2024

Soodushind kehtib kõigile, kes on osalenud varasemalt „ Eneseväärtustamise 12 sammu „ koolitusel.

Täishind: 140 eur ( koos registreerimistasuga)

Grupi suurus 6-8 inimest.

Kaasa võtta magamiskott, märkmik, pastakas, sussid. Kohapeal on olemas matid ja õhukesed tekid.

Koolitaja Kert Grünberg on kogenud psühhoterapeut, coach ja kogemusnõustaja. Ta on juhendanud vabastava hingamise gruppe alates 2006 aastast. Kert töötab igapäevaselt klientidega Hingamistoas ja tema töö fookus on keskendunud alates 2017 aastast kaassõltuvusele ja suhtesõltuvusele. Loe Kerdi tausta kohta: https://www.hingamistuba.ee/minust/