5. oktoobril 2020 kell 18.00 – 20.00

Holistika Instituudis, saalis nr.3

Kaassõltuvus on sageli peidetud perfektsuse, headuse ja tubliduse alla. See justkui ei oleks reaalne probleem ega tõsine sõltuvus. Kaassõltlased võivad olla asendamatud kolleegid, alati abivalmid pereliikmed ja sõbrad, kelle pettunud, väga väsinud enesetundest teavad vähesed.

Mida tähendab, et kaassõltuvus on heade ja tublide inimeste sõltuvus?

Kuidas on seotud perfektsionism ja elamata elu?

Miks on kaassõltlastel nii raske tunnistada oma puudusi?

Perfektsionism ei lase meil elada täisväärtuslikku elu, kuna enesele seatud liiga kõrged ootused on sageli takistavad ja piiravad. Perfektsionisti mantra on paljudele tuttav mõte, “ma ei ole piisav“.

Töötuba tutvustab kaassõltuvuse ja perfektsionismi seoseid ning kuidas nad omavahel üksteist toetavad. Uurime uskumusi, mis takistavad meil elamast ehedalt ja julgelt. Vaatame mustreid, mis kujunevad välja tavaliste ja tublide inimeste perekondades ja suguvõsades.

Oled oodatud töötuppa, kui tunned et sa ei ole endaga kunagi rahul ja sinu latt on alati kõrgemal kui sa küündid, kui sa oled väga nõudlik nii enda kui teiste suhtes ning kui sa soovid leida uusi ideid enda abistamiseks. Kui sa tahad õppida perfektsionismist ja kaassõltuvusest paremini aru saama, siis võib see töötuba olla just sulle😊.

____________________________________________________________________________

Registreerides kuni 4. oktoobrini on tasu 35 eur, peale seda 45 eur

Registreerimine: kert@hingamistuba.ee

Registreerimistasu 15 eur, kuulub töötoa hinna sisse.

HingamisTuba OÜ, a/a EE2200221048961113

Töötuba toimub igal juhul. Kui peaks juhtuma, et grupikogunemised ära keelatakse, siis kohtume zoomis.

Kert Grünberg on trauma release (TRE) juhendaja, hingamisterapeut, holistiline regressiooniterapeut, kes on kaassõltuvuse ja suhtesõltuvuse mustrite teemal andnud loenguid, kirjutanud artkleid, juhendanud töötubasid ja koolitusi 12 aastat. Kert alustas sel sügisel õpinguid Recovery Coach Training USA-s.

Lisainfo : www.hingamistuba.ee