Holistiline regressiooniteraapia

Holistiline regressiooniteraapia näeb inimest kui tervikut –  sinu keha, mõtted, tunded ja vaim on ühendatud. Nad mõjutavad üksteist igas hetkes. Holistiline regressiooniteraapia kaudu saame teadvustada seoseid oma mõtete, tunnete ja keha vahel ning luua sisemaailmas selgust ja tasakaalu.

Kõik mis sinu elus toimub, peegeldab sinu sisemaailma. Sisemaailm on justkui aed, kus on vaja umbrohtu kitkuda ja osa taimi aegajalt ümber istutada, nii on ka sinu sisemaailmas uskumusi, mis on oma aja ära elanud. Holistiline regressiooniteraapia võimaldab näha seoseid uskumuste ja kahjulike käitumismustrite vahel ning neid muuta positiivsemaks

Holistilise teraapiaga on võimalik abi saada suhteprobleemide puhul nagu näiteks kaassõltuvus või suhtesõltuvus. Samuti annab teraapia võimaluse mõista ja leevendada valu seoses lapsepõlve südmustega.

Teraapiasse võid tulla ka siis, kui oled kaotanud elus sihi ning sa soovid liikuda sisemise tasakaalu ja rahu poole. Õnn ja rahulolu algavad oma sisemaailma teadvustamisest ja teadlikust ümberkujundamisest.

Mis toimub teraapia seansi ajal? Holistilise teraapia seanss koosneb vestlusest ja rännakust. Vestluse ajal räägime olulistest teemadest, nagu sinu lapsepõlv, praegune elu, suhted tööl ja kodus. Holistilise neliku eel saadan sulle küsimustiku, mis aitab sul sõnastada enda probleemi ja teraapia eesmärke. Nelikus räägime alati läbi ka eelmise rännakul kogetud tunded, sümbolid ja sündmused.

Rännak toimub meditatiivses seisundis, pikali teki all lamades. Meditatiivses seisundis on sul võimalik terapeudi kaasabil teha muudatusi oma alateadlikes mõttemustrites ja uskumustes, kuna aju töötab sel ajal teistmoodi. Selles seisundis on võimalik rännata ajas ja ruumis, minna tagasi sündmuste juurde, kus probleemid on alguse saanud ja vabastada emotsionaalseid blokeeringuid.

Holistiline nelik on teraapiaprotsessi alguspunkt, kus teemad ja tunded alles hakkavad lahti kooruma. Kui neliku lõppedes tekib arusaamine, et sul on veel olulisi teemasid, mida peaks uurima siis on alati võimalik tulla lisaseanssidele.

Lisaseansid toimuvad sinu enda valitud aegadel ning ei pea toimuma lähestikku.

Kui sa oled kunagi varem neliku  juba läbi teinud  siis on võimalik tulla üksikutele seanssidele, et enda sisemaailmas uuesti korda luua.

Kui sa tunned, et neli seanssi kahe nädala jooksul on sinu jaoks liiga intensiivne, siis on võimalik kohtuda kord nädalas, et jõuaksid kogemused ja teadmised integreerida.

Kirjuta mulle kert@hingamistuba.ee. Seansi pikkus on 3 -3,5 tundi