TRE võimlemistunnid ÜLE NÄDALA

Alates oktoobrist muutub TRE tundide toimumise sagedus, kuna kehtivad piirangud mõjutavad osalejate arvu ja mul tuleb septembris ruumiüürile peale maksta.

Loe edasi

LOE: Miks on ohtlik olla piiritult hea inimene?

Millal sa viimati ütlesid inimesele, kelle arvamus sulle on tähtis: „EI, mulle see ei sobi. Ma ei tule sinuga. Mina ei saa sind praegu aidata.“ ? Otsekohesus, piiride seadmine, endale kindlaks jäämine võib tunduda hirmutav, hoolimatu või väga isekas, kui tahame olla viisakad ja head inimesed.

Loe edasi

“Eneseväärtustamise 12 sammu” enesearengu koolitus.

Sa tahad muuta oma suhteid tervemaks aga tunned, et oled omadega ummikus? Oled oodatud sügisel algavasse gruppi kui soovid saada endaga paremat kontakti ja tuua ellu rohkem teadlikkust ning tasakaalu. Programm on mõeldud kõigile, kes tahavad alustada tervenemist kaassõltuvusest ja suhtesõltuvusest.

Loe edasi

Kaassõltuvuse test ja individuaalprogramm.

Test on mõeldud eneseanalüüsiks ja aitab teadvustada enda käitumismustreid. Test ei anna meditsiinilist diagnoosi, vaid aitab sul hinnata oma kaassõltuvuse mustri tõsidust. Pärast testi läbimist saad alla laadida mõned näpunäited elukvaliteedi igapäevaseks parandamiseks.

Loe edasi