TRE tunnid ÜLE NÄDALA

Sel hooajal toimub tund üle nädala reedel kell 17.30 – 19.00, Kundalini Stuudios, Magasini 29A-9

Loe edasi

Perfektsionism, mis takistab olla kohal

Täiuseihalus ei väljendu ainult töövaldkonnas. Kui meie ootused teistele on liiga kõrged, siis oleme oma suhetes rahulolematud. Oleme pettunud, kui laps kes on alati esimene, jääb teisele kohale. Ootame, et laps kasvaks õnnelikuks ja edukaks. Oleme solvunud, kui partner unustas poodi minna. Ootame, et ta alati mõistaks meid. Oleme rahulolematud, kui ta meie kanda on suhtes liiga palju. Ootame, et abikaasa oskaks käigupealt lugeda meie mõtteid.

Loe edasi

Kontrollivajadus ja ärevus

Vajadus kontrollida võib muutuda probleemiks paljudele, kes on üles kasvanud ebaturvalises keskkonnas. Kipume muretsema asjade üle, mida me ei suuda mõjutada või mis ei meid isiklikult ei puuduta. See on kujunenud harjumuseks, kui kasvasime üles kodus, kus pidev valvsus tagas meie heaolu.

Loe edasi

Neli uskumust, mis takistavad kaassõltuvust tunnistada.

Esimene uskumus – ma saan loota ainult enda peale.

Loe edasi

UUS! Soodushind kuni 30.10. Eneseväärtustamise 12 sammu.

2. november 2020 – 5. aprill 2021

Loe edasi

8 vajalikku PIIRI

Üks kindel koht, kus piirid endast märku annavad on siis, kui sul tekib ebamugav tunne kellegi juuresolekul või mingit tüüpi konflikt pidevalt kordub. See näitab, et selles valdkonnas on sinu piirid kas liiga nõrgad või liiga jäigad. Või hoopis seda, et sa ei tunnista asju nii nagu nad on ja astud ikka sama reha otsa.

Loe edasi

Sõprus iseendaga

Sa kindlasti oskad olla imetore sõber teistele, kuid kas sa tead kuidas olla hea sõber iseendale?  See ei ole tegelikult väga erinev teisele sõber olemisest, kuid miks siis on nii raske olla enda suhtes lojaalne, usaldav, toetav ja julgustav?

Loe edasi

Keerulised suhted

Kui sa oled sunnitud viibima koos inimesega, kes on perfektsionist, ülikriitiline, väga kontrolliv, armastab teha draamat ja ärritub kiiresti siis ma kujutan ette, et sul on tunne nagu sa kõnniksid miiniväljal, mis iga hetk võib plahvatada.

Loe edasi

Enne töö, siis elu..

Töönarkomaania on sõltuvuse liik, mis on sageli auasi. Juba Tammsaare ütles, et tee tööd siis tuleb armastus. Arvestades tänapäeva istuvat eluviisi tuleb hoopis infarkt. Suhted laste ja partneriga kannatavad, kuna töönarkomaan on väga enesekeskne; tööhoolikuga on raske arvestada, sest tema töö ei lõpe kunagi; ta ei oska puhata ega perele keskenduda, sest töö on kogu aeg nutitelefoniga kaasas; ta ärritub kergesti, sest töö tekitab stressi jne.

Loe edasi

Artikkel ajakirjas Buduaar. “Kaassõltuvuse küüsis”

Ajakirja “Buduaar” märts-aprill 2019 numbris ilmus artikkel “Kaassõltuvuse küüsis”, milles sisaldub ka intervjuu minuga.

Loe edasi

Kirglik tango lähedusest sõltuva ja lähedusest hoiduva vahel

Kui sulle tundub, et armud kogu aeg „valedesse“ inimestesse, siis võib juhtuda, et kannad endas alateadlikku mustrit, mida Pia Mellody nimetab raamatus ” Facing Love Addiction” lähedusest sõltuvaks või lähedusest hoiduvaks käitumismustriks. Mõlemad mustrid on tihedalt seotud kaassõltuvusega ja saavad alguse varases lapsepõlves kogetud väärkohtlemisest.

Loe edasi